| RazvanSmile a întrebat:

[Ce mi-ar putea da la teza la matematica, sunt in clasa a 7-a thinking

3 răspunsuri:
| artagonlord a răspuns:

Nu ti-a spus profesoara? De obicei se dau modele de teze, sau uitate in culegere la final la testele acelea
SAU
poti intra aici pentru niste variante http://82.78.197.97/sc5roman/variante/

| RazvanSmile explică (pentru artagonlord):

O durut-o in c*r, iar de la sfarsit nu pot sa fac pentru ca sunt prea grele pentru ce am facut noi oh go on

| artagonlord a răspuns (pentru RazvanSmile):

...pai uitate in caiet de la incepuru caietului, si incearca sa iti aduci aminte, nu poate sa va dea cv ce no predat TEORECTIC(practic nu-s.)