| adrian11025 a întrebat:

Ce motive intemeiate as putea scrie intr-o cerere de transfer de la un liceu la altul?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Eu m-as lega de engleza in locul tau. Spune ca e important pentru tine, ca te-ar ajuta foarte mult, ca stii cat de importanta este engleza in momentul de fata si ca doresti pe viitor sa faci o facultate in afara.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Profilul difera? Daca da, scrie ca doresti sa faci o anumita facultate si unele materii te ajuta in acest sens.

| adrian11025 explică (pentru Aasdfghj):

Da, acesta difera. acum sunt la științe sociale și vreau la filologie cu intensiv engleza.

| Aasdfghj a răspuns (pentru adrian11025):

Eu m-as lega de engleza in locul tau. Spune ca e important pentru tine, ca te-ar ajuta foarte mult, ca stii cat de importanta este engleza in momentul de fata si ca doresti pe viitor sa faci o facultate in afara.