| Sapp a întrebat:

Ce ore sunt in plus la mate-info intensiv fata de mate-info simplu?

Răspuns Câştigător
| bya97 a răspuns:

Eu sunt la mate- info intensiv si la intensiv diferenta e ca faci mai multa informatica. 4 ore mate 4 info+2tic eu la tic fac si info deci 6 orelaughing dar depinde de liceuhappy

1 răspuns:
| mariuseu12 a răspuns:

Se face mai multa informatica eu sut la mate info intensiv si fac 4 ore pe saptamana de informatica si am prieteni la mate info simplu care au doar 1 ora pe saptamana...in rest programa e cam la fel thinking