| hellothere1243 a întrebat:

Ce părere aveți despre facultățile a căror cursuri sunt predate doar în engleză/franceză/germană/etc? Sunt mai utile decât cele cu predare în română? De ce? happy
Fundă, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca ai cunostinte in limba respectiva bineinteles! De obicei acest fel au o mai buna organizare a cursurilor + ai un avantaj ca poti invata cu timpul limba respectiva la perfectie.

1 răspuns:
| Kenya a răspuns:

Sunt mai utile ca cele in romana. De ce? Te poti face translator.