| ansei a întrebat:

Hei. Ce parere aveti de filologie? As vrea sa dau la drept. Am cap si de real dar urasc tot ce tine de el deci nu vreau sa am 4 ani de chin. Ador romana si engleza. Acum fac si cursuri de germana separat si imi place mult

1 răspuns:
| Laviniatl a răspuns:

Am o verișoară care e pe filologie, ea zice că e un profil super nu îi place matematica in schimb îi place română engleza, acolo se pune accent foarte mult română engleza, verișoara mea e pe bilingv face și franceză, Dacă îți plac limbile străine și română du-te acolo! Baftă