| ELEMENT3110 a întrebat:

Ma gandesc sa ma mut la alta scoala doar ca acolo, in loc de engleza si franceza este engleza si germana! Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Iti va fi foarte greu sa ajungi la nivelul clasei unde vei ajunge daca nu chiar imposibil, eu nu pot crede ca in toata scoala nu au decat limbile respective, mai bine cauta alta scoala cu engleza si franceza ca te va da mult inapoi acest lucru

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna! Miua.^^Pai Germana e mai grea ca franceza.Eu zic sa stai la scoala ta, caci nu e FOARTE greu sa ineti franceza.Dar, daca crezi ca germana e mai usoara eu zic sa faci cum crezi.Key bay! Si. funda?batting eyelashes

| Muffinss a răspuns:

Păăăăăiii, germana te-ar ajuta mult mai mult în viață. E mai căutată germana, căci acum toată lumea știe franceza (aproape), și dacă știi engleză e mai ușor să înveți germana big grin