| CHANELno5 a întrebat:

Ce parere aveti despre citatul : "in tragedie Dumnezeu exista,dar se uita in alta parte cand ai nevoie de El,in absurd nu exista, iar in comedie nu ai constiinta ca ar putea exista" (Ioana Parvulescu)?
Dau funda straight face

1 răspuns:
| TinTin1 a răspuns:

Dupa parerea mea ii un citat absurd si foarte prost gandit si i-as sugera la ioana sa mai mearga din cand in cand la biserica sa vada atunci unde-i dumnezeu ca o ajuta la greu cum nici nu se gandeste