| xDJMAKOTOx a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul National "Gheorghe Lazar" din Bucuresti, specific profilul stiinte sociale? Acolo imi doresc sa intru si va fi prima mea optiune!

Răspuns Câştigător
| bmerry a răspuns:

Liceul este foarte bun iar acest profil l-am urmat și eu, și nu am regretat. Pentru cineva cu orientări umaniste, recomand mai degrabă științele sociale decât filologia.

| xDJMAKOTOx explică (pentru bmerry):

Multumesc pentru raspuns! Da, o sa pun stiintele sociale pe prima optiune, iar filologia pe a doua.

4 răspunsuri:
| Anonima11233224 a răspuns:

Un liceu foarte bun! Recomand!

| Anonima11233224 a răspuns:

Recomand! E un liceu foarte bun! Profesori care își dau interesul

| xDJMAKOTOx explică (pentru Anonima11233224):

Multumesc pentru raspuns!