| cosmina92 a întrebat:

Ce parere aveti despre " Facultatea de comunicare si relatii publice "?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se poarta, e la moda. Atat.

| cosmina92 explică (pentru neutrino):

Si totusi, o facultate nu se face din simplul fapt ca este la moda... Daca nu te superi... ai cunostinte care au terminat aceasta facultate sau ai studiat chiar tu, pe banciile acestei facultati?

| neutrino a răspuns (pentru cosmina92):

Nu vorbesc in necunostinta de cauza, chiar daca eu nu am facut aceasta facultate.

| cosmina92 explică (pentru neutrino):

Atunci, poti sa imi spui si mie te rog, daca cunostintele care au urmat aceasta facultate, au fost multumite de ea?

| neutrino a răspuns (pentru cosmina92):

Nu, pentru ca au inteles tarziu ca aceasta facultate nu poate oferi cu adevarat o meserie pentru oameni normali.

| kar1GaNNN a răspuns:

E foarte buna, e la moda laughing