| jjijnbbhfsrt a întrebat:

E de viitor Facultatea de Comunicare si Relatii publice? Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde. E de viitor numai daca inveti cu adevarat si iti doresti o cariera in asta. Daca vrei iti dau pe mail un pliant cu domeniile in care poti activa dupa terminarea facultatii. Eu tocmai am terminat anul 1.

| mariuka a răspuns (pentru Bacemi):

Imi poti da si mie pliantele te rog mult.As vrea sa te intreb cum ti se pare aceasta facultate si tu spre ce directie vrei sa te indrepti.
mariuka_2006@yahoo.com

| Petronela a răspuns:

Da dar apoi sa ai un servici...

| iryna_4737 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza facultatea, te rog trimite-mi si mie pliantul pe adresa: life_in_colors93@yahoo.com.Ms

| Cambria a răspuns:

Cosmy traim niste timpuri in care conteaza prea putin facultatea pe care o terminam. Acum ceva ani, exact ca si tine imi puneam aceiasi intrebare dar cu privire la alta facultate si toata lumea imi spunea ca atunci cand voi termina va fi de viitor. Si uite ca acum lucrez in domeniu de care te interesezi tu dar eu am terminat o facultate care se "mananca" cu altceva. Oricum Facultatea de Comunicare si Relatii publice desi nu am urmat-o mi se pare utila si foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare...ai primit pliantul cu domeniile in care poti activa dupa terminarea acestei facultatii?
mi-l poti trimite si mie prin mail?

squmpiqa4_u@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Si eu imi pun aceeasi intrebare de ceva vreme... oricum pana acum am auzit numai de bine de aceasta facultate si m-am decis sa o urmez.
bacemi as dori sa imi trimiti si mie acel pliant te rog adresa : dee_dee2709@yahoo.com
mersi si bafta in continuare thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmez si eu aceeasi facultate, sunt curios sa vad si eu pliantele. Mi-ar putea parveni prin intermediul e-mail-ului? multumesc anticipat.adresa e urmatoarea bibica_12@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vreau si eu pliantul cu domeniile in care putem activa, pentru ca sunt foarte curioasa.Va rog daca aveti placerea sa mi-l trimiteti si mie prin e-mail [madu_madalyna@yahoo.com].multumesc.