| alexiamariatpu a întrebat:

Ce pedepse i-ai putea da unui copil (la scoala)? m-a ales doamna ca eu si alti colegi sa dam pedepse altora, dar inainte trebuie sa le scriem pe o foaie deecii... daca m-ati putea ajuta ar fi bine!

3 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Fii atent ce pedepse dai ca se pot intoarce cand nu te astepti.

| Blu3Smyle a răspuns:

Sai faca cuiva tema sa nu vorbeasca nu stiu cat timp il zici la diriga sa stearga tabla nu stiu cate zile... mai gasesti tongue

| xXSore a răspuns:

Buna, ai putea sa ii pui sa steie in picioare cu mainile sus, ori, le scazi un punct la purtare, ii pui la colt, sa nu aiba voie sa se ridice in pauza din banca, etc. [ p.s ceva mai asa, nu chiar sa le dai un 4. :]] ]