| Vlad12121212 a întrebat:

Ce se intampla daca iei sub 5 la Evaloarea Nationala din clasa a VIII-a?

5 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Inseamna ca esti un bou.

| Vlad12121212 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

M-am saturat de atatia ca tine care se cred cine stie ce doar pe internet si in realitate sunt doar niste copii frustrati... daca ai ceva util de spus, spune daca nu taci. straight face

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Vlad12121212):

Daca vrei vino sa ma cunosti si in realitate, iti trimit adresa mea pe mail.

| iDangerous a răspuns:

Nu se întâmplă nimic. Media ta de admitere se calculează la fel chiar dacă ai 4 sau 3. Doar că şansele tale să intri la un liceu mai bun scad.

| Vlad12121212 explică:

Adica am auzit ca daca iei sub 5 esti automat respins e adevarat?