| Robi1444 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa fac cu romana asta..nu imi place deloc sa tocesc la romana si nu stiu cum sa fac si ce sa fac sa iau bac-ul la romana. La matematica si la chimie stau bine intre 6-8.
Ce sfaturi imi recomandati?straight face

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare cel mai frumos obiect insa depinde de fiecare. Trebuie sa fi creativ si sa citesti mult. Daca nu te descurci pregatirea e cea mai buna alegere, mult succes!

| Robi1444 explică (pentru anonim_4396):

Mi-e lene sa invat... adica mai mult sa tocesc. N-am nevoie de pregatire.

| BogdanDediu a răspuns:

Du-te la niste cursuri sau meditatii!

| Cristian_Marin_1999 a răspuns:

Invata! asta e sfatu meu