| Mihhaela_2155 a întrebat:

Cine e in liceul industrial PTTR in Bacau? big grin Am nevoie de niste informatii despre profilul real unde se poate face si la frecventa redusa.Help me cineva?tongue Dau fundita

2 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Decat sa zic o prostie, mai bine nu raspund la aceasta intrebarestraight face

rolling on the floorrolling on the floor

| Mihhaela_2155 explică:

@mariusbossxxx: in caz ca nu stiai, la profilul real mate info exista invatamant-frecventa redusa
:| inainte sa mananci rahat intereseaza-te.
http://portal.ctcnvk.ro/orar-liceu-zi uite-te aici si dup'aia sa indraznesti sa vorbesti aiurea, ok?