| BloodPrison a întrebat:

Cine este cu adevarat lady gaga? A. o bisexuala B. o lezbiana C. o femeie normala laughinglaughinghappy

Răspuns Câştigător
| broker69 a răspuns:

Anca,sa nu crezi ce zic ceilalti, am vazut poze cu gaga de cand era mica si nu arata ciudat(era fata, in niciun caz baiat). restul sunt barfe de prost gust

16 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Dacă vorbim de orientarea sexuală, atunci nu ştiu. Tind să cred că este normală, însă nu bag mâna în foc.
Dacă vorbim de ea ca persoană, aş spune că e exagerată, însă într-un sens bun. Îţi trebuie mult curaj pentru a te afişa în astfel de ipostaze, iar eu admir asta, oricât de controversat ar fi. Măcar, atunci când va muri (cu toţii murim, nu-i asa?), va şti că şi-a trăit viaţa din plin şi că nu a regretat nimic din ceea ce a făcut.

| Minks a răspuns:

D. Nu imi pasa.

| Alyra a răspuns:

O femeie normal, putin cam nebunatica.

| EmaS a răspuns:

Normala? Nici intr-un caz...Am auzit ca si-a vandut sufletul celui rau in schimbul faimei si gloriei.

| Muhteşem a răspuns:

C.O femeie normala

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

D. niciuna din variantele de mai sus
rolling on the floor
normalitatea nu e punctul ei forte

| Bailey a răspuns:

L.ai uitat pe D: toate cele de mai sus laughingrolling on the floor

| apalipis a răspuns:

Cred ca este A.o bisexuala laughing
C. o femeie normala straight face ce cauta asta in aceeasi fraza cu Lady Gaga?!

| apalipis a răspuns:

@Ema ah, nu numai ea laughing mai sunt multi care si-au vandut sufletul diavolilor pentru faima happy.

| NoName_7204 a răspuns:

Si D.Toate de mai sus rolling on the floor

| qLoveSmileღ a răspuns:

C. O femeie normala! Ce aveti toti cu ea? Canta frumos, etc... Vi s-a pus pata pe ea asa. Macar de-ati avea faima ai! straight face

| Morenastyle a răspuns:

Cred ca mai degraba merge A
o femeie normala in niciun caz

| DarkBlood32 a răspuns:

Hermafrodita.

| X a răspuns:

Nui bisexuala nici lezbianca e cam ca majoritatea femeilor din Romania. cu putin apetit gay, costumatie cat mai extravaganta sa atraga atentia si prostie crunta

| rebecca_9651 a răspuns:

Bisexualahee hee