| Oana4340 a întrebat:

Stiti cumva, Lady Gaga este barbat sau femeie. Se spune ca este barbat. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| bombonik31 a răspuns:

Am citit undeva ca Lady Gaga este hermafrodita. Ea a avut unele relatii si cu cateva fete(asa era in articol) plus ca a si recunoscut.Chiar ieri am citit ca Lady Gaga a declarat ca se simte atrasa de Beyonce. http://www.webworks.ro/monden/lady-gaga-este-hermafrodita/ Ramane de vazut daca crezi sau nu. Oricum nu trebuie criticata decat pentru voce.

13 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Nue a declarat chiar ea intr-o emisune la mtv.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

De unde le scoateti ma?:O
pai u `nai vazut ca are sani, si dk ar fi barbat, cand poarta pantaloni mulati laughing cum e laughing
. e femeie

| Cleona a răspuns:

Nu! Lady Gaga este femeie in toata firea, astea-s tampenii sa faca audienta la ziare, copiii bagaciosi care se baca cu barfele si minciunile pe vedete!

| dana5025 a răspuns:

Nu cred absulut deloc, este o birfa doar ca sa-i strice imaginea ei.Adica sa o dea jos din topuri da degeaba ca n-au reusit.tongue

| inna_1376 a răspuns:

E femeie sigur stai linistita.

| BabyDoll a răspuns:

Este femeie. mai bine zis hermafrodit.
Vizioneaza videoclipul de la melodia telephone si ai sa vezi ca are saniwinking

| roxxutzzz a răspuns:

E fata uitate in videoclipu cu bad romance cand e arpoape dezbracata ca nu are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu cred...nu-i ar trebui sa credem toate tampeniile spuse in presa. pentru ca sunt doar zvonuri. ea nu a confirmat si este ea putin mai ciudata dar nu as crede asa ceva. un fan adevarat nu ar crede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur este femeie.Iti dai seama ca presa mondena din State incearca in ORICE fel posibil sa creeze subiecte noi, interesante, incredibile pentru a avea succes finanicar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte lady gaga a fost baiat dar acum este o fata bisexuala care fk sex ca fete si baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oana pe tine nu trebuie sa te intereseze daca e barbat sau femeie de fapt toti nu trebuie sa fie interesati de asa ceva in plus si daca ar fi nu trebuie so judecam sau sal judecam pentru ca e si el, ea un om ca toti oamenii eu cred ca si daca e vedeta nu trebuie criticata in felul asta de fapt pe nimeni nu trebuie sa critice presa presa trebuie sa critice decat vocea ei atat asa trebuie sa procedeze la toate vedetele.atat am avut de spushappy