| iubitelxxx a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un referat.despre o comparatie dintre legea contabilitatii romanesti si standardele internationale legata de un element patrimonial?

1 răspuns:
| princess01 a răspuns:

Din cate stiu eu pe situl asta se pun intrebari ...mai normale, adica cele care nu te ajuta pe tine sa-ti faci temele etc.Asa ca, in loc sa pui intrebari de-astea, mai bine cauta pe google ceea ce vrei si gata.(sper ca n-am fost prea rautacioasa cu tine)