| raul9595 a întrebat:

Cine stie norme de sanatate si securitatea muncii si P S I la montarea si demontarea lagarelor?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Nu vei gasi publicata vreo brosura cu asemenea norme specifice--- trebuie sa le intocmesti, in functie de specificul muncii si de pericolele potentiale care pot sa apara in cursul operatiunilor de montare/demontare a acestora.
Vezi normele generale si lista celor specifice in functie de domeniul de activitate:http://www.iprotectiamuncii.ro/norme-protectia-muncii