| DintisorBaws a întrebat:

Salut useri! Daca am media de admitere 8, 06 si sunt pe locul 5204 in ierarhie pot intra la un liceu unde anul trecut media ultimului admis a fost 8, 10?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, cred că ai şanse de a fi admis/ă la acest liceu!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! De ce nu suni la acel liceu si intrebi care e ultima medie admisa? Aici nimeni nu stie si toti ne dam pareri numai. Poti intra sau nu poti intra, depinde de ultima medie de intrare de anul acesta.Si noi cum nu stim care e acea medie, spunem numai asa.Din partea mea sa ai bafta si sa poti intra.

| Lavii007 a răspuns:

Depinde ce medii vor fi, dar ai sanse.

| DintisorBaws explică (pentru Lavii007):

Dupa ce v-am citit raspunsurile am inceput sa ma linistesc, sper sa intru!

| Lavii007 a răspuns (pentru DintisorBaws):

O sa intri, mai ales ca media ta e foarte apropiata de ultima de anul trecut. Bafta.winking

| Hng123 a răspuns:

Anul asta cred ca vor fii medii putin mai micute prin urmare ai sanse mari sa intri.Eu iti urez mult succes dar sunt destul de sigura ca intrii.

| NoName2 a răspuns:

Eu zic ca da, deoarece anul aceste mediile vor scade mult, evaluarile au fost mai grele putin ( cel putin la romana ) si am inteles ca or sa scada tare. Multa bafta, sper sa intri :*

| DintisorBaws explică (pentru NoName2):

Multumesc pentru incurajare! big grin

| NoName2 a răspuns (pentru DintisorBaws):

Nu e o incurajare laughing :* chiar ai sanse foarte mari

| DintisorBaws explică:

Multumesc tuturor!