| AtateaConditii a întrebat:

Cu ajutorul carui organ, omul rade?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Coarda vocala

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu creierul altfel nu se transmitea rasul la gura

| AtateaConditii explică (pentru mgtow):

Dar, dar cum se produce rasul, ce organ produce rasul, plamanii?

| mgtow a răspuns (pentru AtateaConditii):

Coarda vocala

| darrio2007 a răspuns:

Cu muschii fetei.

| PreaTareღ a răspuns:

Coarda vocala

| digital7shady a răspuns:

Creierul, de la el pleaca tot.

| JessJessie a răspuns:

Totul porneste de la creier, adevarat, muschii fetei "executa" rasul, insa este o reactie pe care o ai, atunci cand ceva ti se pare amuzant. Nu poti sa spui uite organul acesta produce rasul, adica wtf? Cum s-ar numi organul asta? rolling on the floor))

| StudentăLaMedicină a răspuns:

Corzile vocale apartin laringelui, care are functie fonatorie si respiratorie. Deci, laringele.

| anonima32 a răspuns:

Cu coarda vocala