| Pitikaa_Andreea_1994 a întrebat:

Cu cat se intra in Alexandru I. Cuza din Bucuresti? Si cum este liceul? Profilul, materii, teze, salile de curs, profesori etc?
Multumesc!♥ Funda ♥

3 răspunsuri:
| Andreea_Cristea_Alicia_1998 a răspuns:

Pai anul trecut stiu ca se inta cu 8.60 la mate-info, eu acolo am intrat dai teza la Info, Romana, Mate si iti alegi dintre Chimie, Fizica sau Biologie.E super liceul, nu e ''puscarie'' cum spun unii. La socio stiu ca e decat o clasa si e media mult mai mare de intrare ( aici mi se pare ca ai de ales intre Geografie si Istorie). Se fac activitatii frumix. Oricum alegere iti apartinewinking Multa bafta