| alexandruth a întrebat:

Cum as putea face o reclamatie? Un destept care e in acelasi oras cu mine ma tot suna cu numar ascuns si ma ameninta ca ma bate. Nu mi-e frica de el, cred ca lui ii e frica de mine ca se tot ascunde. Deci, cum i-as putea afla numarul, sau cum as putea face o reclamatie. PS: sunt minor, deci... e posibil sa-l reclam. Rog seriozitate, dau funda.

Răspuns Câştigător
| ziggs a răspuns:

Ca sa ii aflii numarul te duci la compania de unde tiai luat tu telefonul de exemplu Vodafone si vorbesti acolo ca sa aflii numarul de telefon a lui ala si ca sa il reclami nu stiu vorbeste si tu cu parintii tai si spune-le sa sune la politie... sper ca te-am ajutatwinking

8 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Te duci la o sectie de politie ( de impreuna cu parinti tai ) si ii reclami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l ma in fras.Nu are rost sa-ti bati capul cu un cretinwinking.
Ia-ti alta cartela si se rezolva problema, si data viitoare nu mai da numarul tau la toti prostii si neseriosii!

| ovidiu8msn a răspuns:

Se rezolva simplu. Nu raspunzi la numere private. Te mai suna el de 10 20 ori, dar daca nu raspunzi sau dai ocupat o sa se calmeze.

| beatrice9849 a răspuns:

Daca ai dovezi si esti sigur ca este acea persoana, suna la politie, daca nu suna-l si tu cu numar privat si bate-ti joc de el!laughing

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns (pentru beatrice9849):

Da nu stie care e

| alexandruth explică (pentru beatrice9849):

Ma suna ca prostu' si l-am intrebat din ce oras sunt. El mi-a zis ca sunt din ce oras e si el si a precizat numele orasului. Exista vreo modalitate de a-i afla numarul?

| Gabitech a răspuns:

Il stii personal? stii sigur ca e el? fa-i plangere la politie nu conteaza ca esti minor. Daca vrei sa ocolesti treaba cu politia bate-l, daca vrei sa ocolesti treaba cu bataia, nu mai raspunde la numar ascuns.

| DeyBoyAngel a răspuns:

La politie normal happy