| Pissi_5873 a întrebat:

Hei. Ajutati`ma si pe mine va rog happy.

Cum as putea sa reclam nieste persoane? Ca ma tot ameninta si m`au si lovit si multe altele.

Adica as putea sa fac reclamatie ca am doar niste zgarieturi?
Si am lovit si eu. autoaparare. nu?

Multumeschappy

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Du-te mai repede la politie, spune-le parintilor, de ce astepti atat?

Răspuns utilizator avertizat
| St3fa a răspuns:

Pai daca esti minor suna la protectia copilului!

| RUMBURAK a răspuns:

Nu ca poti.chiar trebuie sa faci daca te simti amenintata.nu lasa lucrurile sa evolueze. te duci la circa cu buletinul si dai o declaratie.depui plangere. bafta.

| Cuuukii a răspuns:

Da, autoaparare!
Te duci frumos la politie, faci o reclamatie si e posibil ca acele persoane sa fie duse la ''inchisoarea minorilor'' ca sa zic asa (sau in caz ca sunt adulti la puscarie. poti baga motivul de viol si te-ai autoaparat)sau sa suni la protectia minorului.Ai grija ce faci:*-Sper ca te-am ajutat

| cristina a răspuns:

La politie