| Sweetyass a întrebat:

Cum e cu admiterea la Facultatea de Stiinte Politice Administartive si ale Comunicarii? Multumesc

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Tu ce iti doresti? Sa devii un om politic? Daca da atuci intra pe site-ul facultatii si doumenteaza-te. Nu e grea, dar care este personalitatea ta: tinzi catre comunicare cu altii-ex: facultati cu stiinte politice, tinzi catre mecanica-ex: facultatea de inginerie a mediului sau esti catre lege- ex: facultatea de drept.
Bafta.