| RalucaNiță a întrebat:

Cum explicati asezarea diferita in pagina a textelor. Funda

Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Temele nu se fac aici dar vreau sa ajut: textele se reprezinta in pagina diferit deoarece nu sunt la fel, adica o poezie se scrie altfel decat ub text, deci concluzia: se reprezinta diferit deoarece au alta forma si alta lungime

funda;happy

| RalucaNiță explică (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Asta am scris si eu chiar mai mult. Vroiam ceva mai ...nu stiu cum sa ii zic. sofisticat?

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns (pentru RalucaNiță):

Scuze dar cred că corectitudinea e mai importantă decât chichiţele

| RalucaNiță explică (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Eu nu ma multumesc cu putin, dar in fine...si eu la randul meu am vrut sa ajut pe cineva. De aceea am postat aceasta intrebare. Am vrut si alte pareri...