| AvalohAlyn a întrebat:

Cum iti alegi facultatea potrivita pentru tine? Sunt indecis.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde la ce fel de pasiune tragi, dupa mine eu iti recomand sa te bagi la CFR sa iesi mecanic de locomotiva. Intri la inceput cu manevre dupa aia ajungi pe o electrica si cu salariu destul de bun. Daca te impaci bine cu matematica nu ai treaba pentru ca sant multe scheme de stiut.

| costis a răspuns:

Depinde ce fel de om esti si ce putere a mintii ai. Daca iti place sa ajuti oameni fa medicina. Sunt multi doctori cu numele dar putini cu inima. Si cei mai multi pleaca din tara, ca vor euroi muuuuulti... Iar prin Africa sunt si mai putini doctori, tot treaba cu euroii si dolarii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alegi ceea ce iti place tie sa faci