| Sergiu1996 a întrebat:

Cum sa invat eficient, sunt clasa a XI-a?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca iti aloci un timp suficient pentru aceasta activitate si aceasta devine principala ta ocupatie, este imposibil sa nu reusesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inveti fiecare lectie, chiar daca ti se pare mai neimportanta, pentru ca, de cele mai multe ori, lectiile se "leaga" intre ele.

| Saveluc a răspuns:

(e o Gluma: nu te supara)
Este foarte buna intrebarea ta. Cum sa invat eficient, sunt clasa a XI-a? Iata cum poti invata. Conecteaza-TE la un PC-u/Laptop cu un cablu de date > Selecteaza din calculator > all fisiere > clik dreapta > options > copy. Bafta

| Sergiu1996 explică (pentru Saveluc):

What a horseplay, copile daca nu ai raspunsuri serioase, ziua buna...nu am chef de glume...

| Gabriellla989 a răspuns:

Poti sa ei Lecitina, te ajuta foarte mult, o gasesti in Farmacie, trebuie doar sa-i spui cati ani ai farmacistei, e in jur de 10 lei -20 capsule. Pe mine ma ajuta foarte mult, si mai cunosc o prietena care a terminat clasa a 12 cu 9, 75 si a luat lecitina. Eu am terminat clasa a 8-9 cu 9, 50 si am luat lecitina!

| LNK a răspuns (pentru Gabriellla989):

Parca-i spot publicitar. Poti sa nu inveti nimic dar sa iei lecitina! rolling on the floor