| anonim_4396 a întrebat:

Cum se da bacul la fizica? mai exact din ce ai de ales. termodinamica, optica, electricitate? care sunt variantele?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai multe informații pe www.edu.ro
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine ar fi să nu dai bac-ul la fizica...crede-ma e foarte greu.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc pentru acest mic avertisment..Doar ca sunt hotarata pentru fizicahee hee ...Biologia nu ma pasioneaza si de chimie nici sa nu aud...in schimb, fizica am inteles-o si imi place multhappy

| BlueViP a răspuns:

Tu ai de ales intre chimie, biologie si fizica parca. Nu ai de ales intre termodinamica optica sau electricitate. Subiectele ti le dau ei.

| anonim_4396 explică (pentru BlueViP):

Da, stiu ca am de ales dintre acestea...si dupa cum se vede, am ales fizica...subiectele evident ca ti le da ei, doar ca ai de ales clasa a9-a10 sau a11-a12, sunt niste combinatii, gen electica-termodinamica, electrica-optica, etc. pe care nu le stiu si as fi vrut sa le aflu!