| Un1kuL a întrebat:

Cum se numesc oamenii care nu pot visa in timpul somnului? primul raspuns corect primeste funda

6 răspunsuri:
| andreiuuutza a răspuns:

Ne verifici inteligenta? De unde stii ca primul raspuns va fi si corect? Sau tu stii deja si vrei sa vezi daca stim si noi? E absurd! Toate fiintele umane (mai putin cei cu tulburari psihologice grave) viseaza!

| Mangustă a răspuns:

Nu exista oameni care nu pot visa.

| Un1kuL explică (pentru Mangustă):

Ba iti spun ca exista

| bogdan1413 a răspuns:

Pai cum sa se numeasca? tu visezi de fiecare data cand dormi?

| Un1kuL explică (pentru bogdan1413):

Mai Andrei sunt unii oameni care nu au vise...sufera de o boala ca sa zis asa doar ca am uitat cum se cheama.si totuti acei oameni sunt normali din celelalte puncte de vedere

| Batmanuel a răspuns:

Psihopati