| nutz59 a întrebat:

Cum se pot urmarii live canalele tv?

11 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Prin saite-uri specializate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeaşi variantă de mai jos. Numai că uneori vei avea nevoie de instalarea pluginurilor suplimentare, gen Sopcast sau Veetle.

| CRISS69TM a răspuns:

Intra pe etvonline instalezi toolbarul si de acolo iti spun ei ce browser sa folosesti, eu merg pe IE, de fapt majoritatea merg cu asta, ai acolo sopcastul si mai sunt vreo doua programele ce trebuiesc instalate, care sunt pe aceeasi pagina puse la dispozitie de ei.ai toate programele de sport, filme, stiri, documentare etc.o sa vezi.eu il folosesc de mult si sunt foarte multumit.succes.

| alinutza96 a răspuns:

Iti trebuie programul sop cast instalat in calculator si dupa aia poti sa te uiti

| nutz59 explică (pentru alinutza96):

Mersi

| alinutza96 a răspuns (pentru nutz59):

Funda?

| nutz59 explică (pentru alinutza96):

Ce funda?

| alinutza96 a răspuns (pentru nutz59):

Imi dai funda?

| nutz59 explică (pentru alinutza96):

M-ai bagat de tot in ceata, ce funda sa-ti dau?

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

Foarte bun siteul.

| BuburuzaD a răspuns:

Scrii pe google tv online, dai la primul rezultat, alegi canalul si gata. Uneori se intampla sa nu mearga, cel putin la mine.