| EvangelineDS a întrebat:

Cum se procedeaza la o simulare de clasa a V||| a? Se mai fac ore inainte?

5 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Se mai fac ore daca vor profersori.

| drogh a răspuns:

Eu in clasa a VIII a simularea noastra a fost gen : teza laughing S-au impartit subiectele, ne-a supravegheat indeaproape iar apoi s-au continuat orele de curs. Inainte s-o dai se mai fac ore doar daca vor profesorii si daca va lasa sa mai repetati.

| Cameliapantiru a răspuns:

Elevii de clasa a VIII-a se vor prezenta direct la simulare, care va incepe la ora 10 si va dura pana la 12. Inainte si dupa simulare nu se mai fac ore. Elevii din celelalte clase vor avea insa orarul obisnuit. Mult succes!

| andrei1237 a răspuns:

Nu,la noi nu s-au facut ore.Dar pentru asta este pregatirea.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Inainte nu se mai fac pentru ca simularea o sa fie de dimineata, iar apoi in mod normal nu se mai fac ore.