| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Cum sunt vacantele la facultate? E la fel ca la liceu? Vacanta de 3 luni vara, intre semestre, de Paste si Craciun? Eu din toamna voi fi la Biochimie si sunt tare curioasa...
FUNDA

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

De Paste si de Craciun stiu ca sunt o singura saptamana iar in vacanta de vara sunt 2 luni si putin. In acele doua luni faci practica la inceput, nu esti in vacanta.

| LoveUbutUdontCare explică (pentru Flaviucu):

O sad... Ms!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Flaviucu):

2 luni daca nu ai restante. Daca ai, in functie de fiecare facultate. Dar vacanta tinde sa fie egala cu 0.