| Goangă363 a întrebat:

Dacă ai modul de specialitate și nu îți iese media 5 fix repeți direct anul sau dai în toamnă corigența? Vreau un răspuns sigur.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dai in toamna corijenta si daca nu o iei, atunci ramai repetent.
In orice caz, ar fi o prostie sa repeti 1 an de scoala, pentru 1singura materie pe care o poti invata, in 3 luni de vacanta!
Pune picioarele la apa rece si toceste 10 ore pe zi, 7 zile din 7, ca sa iei nota de trece sa nu repeti 1 an. SAsta este, daca nu ai avut chef sa inveti un an, iti sacrifici vacanta si inveti totul in 3 luni.