| Kyky31 a întrebat:

Daca am intrat la o facultate cu taxa, ce trebuie sa fac pentru a intra la fara taxa, la aceeasi facultate?

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Poti intra daca se retrag persoane care sunt la fara taxa si intri tu prin repartizare sau daca nu tragi tare in primul sem. si scoti medi mari iar apoi din al 2 ai sansa sa intri la fara taxa. multa bafta!

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Du-te si vorbeste acum pana nu incepe anul scolar. nu cred ca mai merge dar nah, incercarea moarte n-are

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Buna, la fara taxa poti intra inca din primul an daca la inceputul anului incep sa se retraga din cei la fara taxa, sau daca inveti bine si ai medie mare, in anul urmator le poti lua locul celor care sunt la fara taxa dar au medie mai mica ca a ta. Bafta!

| Kyky31 explică:

Stiu ca trebuie sa se retraga, poate am noroc, sunt 11 in fata mea! Dar m-am referit daca incep anul universitar, nu se poate din al 2lea semestru sa trec la fara taxa?