| 123lalala a întrebat:

Daca data trecuta cand am avut simularea a fost un corector mai sever...ei bine si acum e tot acelasi? avand in vedere ca subiectele se duc la aceeasi scola ca si data trecuta

Răspuns Câştigător
| gabriela15 a răspuns:

Nu se stiela cine iti cade lucrarea, mai ales ca sunt corectate de doi profesori iar diferentele daca sunt foarte mari intre cei doi teza este corectata de alti doi profesori. Cand ajung in scoala tezele se amesteca, fiind aduse intr-o scoala toate tezele de prin judet, imagineaza-ti cati profesori sunt la corectat. Depinde de norocul fiecaruia. Ma rog si eu sa cada lucrarea mea la unul cu suflet bun. Am scris totul bine, poate sa se ia de virgule, de orice nimic daca e afurisit si sa-mi scada puncte aiurea

| 123lalala explică (pentru gabriela15):

Mersii mult..si eu am facut totul bine..nu stiu la compunere...dar sper sa fie ok

| gabriela15 a răspuns (pentru 123lalala):

Ma gandesc ca o sa scada la interpretarea secventei de la subiectul 1 la 5. La compuneri am facut bine zic eu happy succes