| Ţuţurescu_Laur_2001 a întrebat:

Daca din "intamplare" le-am multumit anticipat profesorilor care corecteaza se considera semn?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

O linie gresita nu se considera semn. Lucrari se anuleaza din cauza asa-ziselor semne foarte rar, doar cand e ceva evident. Asta ca sa clarific pentru ca ai primit un raspuns in sensul asta. Legat de problema ta, in niciun caz nu avea ce cauta multumirea aia in examenul tau. Nu stiu, sincer, ce a fost in capul tau. Exista o posibilitate sa se considere ca e semn, insa, cel mai probabil acest lucru nu se va intampla. Cred ca poti sa stai linistit. Data viitoare nu mai scrie multumiri inutile pe examene.

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cum sa se considere semn? cred ca tu intrebi daca nu ai creat o situatie in care sa trezesti suspiciuni.si da, suna destul de prost sa 'multumesti anticipat' profesorilor.La ce te-ai gandit cand ai zis asta?laughing)iti dai seama ca nu o sa fie mai intelegatori cand corecteaza de-aia ca le-ai multumit.

| xDragosel007 a răspuns:

Stai calm nu se anuleaza din orice motiv. Stai relax!

| CryLulu a răspuns:

Cam da happy, daca o linie gresita se considera semn si se face mare caz din asta, gandeste-te ce ai facut tu.

| Beutz a răspuns:

Cam da.

| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Sincer extrem de rar se anuleaza lucrarile, e o minciuna faptul ca la orice chichita se anuleaza. Deci cred ca nuiti anuleaza nimeni nimic, dar e cam evident laughing fa si tu ceva mai subtil data viitoare