| Cosmin1986 a întrebat:

Daca Germania Nazista invingea URSS la Moscova in 1941?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Europa ar fi fost "colonizata" de germani, Rusia ar fi devenit doar un teren agricol pentru restul europei si negri, evreii si alte minoritati sigur ar fi fost expulzate din europa sau nimicite. In alta ordine de idei oricine s ar fi impotrivit regimului probabil ar fi fost omorat, inchis, torturat

| Cosmin1986 explică (pentru suntserios):

Crezi ca daca ocupau nazistii Moscova in 1941 ca mai putea URSS sa isi ia Moscova inapoi?

| suntserios a răspuns (pentru Cosmin1986):

Nu cred ca Rusia ar mai fi fost o putere in Europa, dar depinde cum s ar fi terminat toata treaba, cat de afectata ar fi fost armata, cat teritoriu ar fi ocupat nemtii samd

4 răspunsuri:
| Cosmin1986 explică:

Nu stiu.

| anneAlb a răspuns:

"suntserios" are dreptate. Daca rusi ar fi fost un teren agricol nu ar mai exista sansa de razboi impotriva romaniei