| DarkNayker a întrebat:

Daca la Evaluarea Nationala iti scrii numele pe foaie din neatentie, care sunt consecintele!

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este grav. Afost incalcat regulamentul si s-a desecretizat lucrarea.Depinde de hotararea presedintelui de comisie.

| neutrino a răspuns:

Stii foarte bine ca aceasta nu se poate numi greseala din neatentie si care sunt consecintele.

| digital7shady a răspuns:

! =/=?
Iti va fi anulata evaluarea.

| Revendicated a răspuns:

Hey,pai nu e nimic grav nu-ti fa probleme, la revedere

| DarkNayker explică:

Sincer,ba da, am citit gresit cerinta si m-am semnat ca autor, *facepalm* cat de prost sa fiu, adica, repet examenu sau pur si simplu primesc nota 1?

| 123Stefy456 a răspuns (pentru DarkNayker):

In primul rand, nu prea iti permiti sa "citesti gresit cerinta" pentru ca altii invata 4 ani ca sa ia note mari la acest examen, ca sa ajunga undeva. Daca iti dai numele, e logic faptul ca ai vrut ca cineva sa iti "ia in vedere lucrarea". Ti se poate anula. Il mai dai o data, dar nu stiu in ce sesiune. Daca ajungi in situatia asta, si nu-ti doresc, sa te informezi. Si data viitoare sa citesti cerinta.

| FlorynFlOo a răspuns (pentru DarkNayker):

Pai sa o luam dupa logica. Eu sunt clasa a 7-ea nu am dat examen si nu stiu regulile. Dar ia-o dupa logica. Iei nota 1 frate.CUM sa repeti examenul? deja baremul de rezultate e postat. E ca si cum ai stii tot. Examenul ala e UNIC. Poate ai noroc sa nimeresti un presedinte de comisie intelegator, daca nu cred ca dai la PROFESIONALA.

| FizzMidOrAFK a răspuns:

Ti se anuleaza lucrarea.