| anonim_4396 a întrebat:

Daca Miercuri e ultima zi in care profesorii mai au catalogul, mai are rost sa ma duc Joi si Vineri la scoala din moment ce nu se mai pot da note si nici nu se mai pot pune absente?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poţi să nu te duci, dar să nu te ia la ochi profesori şi să ai probleme.n semestrul II.

| pwp a răspuns:

La liceul meu joi e serbare(un fel de serbare.2 cantece si o poezie laughing ) iar vineri nu mai venim la scoala.

| CautNume a răspuns:

Daca iti spun profesorii sa mergi, mergi. Oricum nu mai faceti nimic.

| TheBlueDragon a răspuns:

Faci ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi te vor anunta la scoala daca se mai fac ore sau nu. Daca nu, poti sa mergi...probabil veti sta cu diriginta/diriginte si veti vorbi! FUNDA:*

| BlackDarkAngel a răspuns:

Pai du-te macar joi pentru siguranta, ca inca mai pot pune absente laughing Te-as sfatui sa te duci si joi si vineri, ii creezi profesorului o impresie mai buna. Eu asa am facut mereu si nu am regretat niciodata big grin Dar daca va anunta ca joi sau vineri nu se mai fac ore, nu te mai duci si cu asta sfarsesti... happy

| akadeaa a răspuns:

De fapt absente se mai pun.Pun pariu ca dirigul iar ne ameninta ca nu ne incheie sau ca ne scade nota la purtare daca nu venim joi si vineri laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| ghemarius09 a răspuns:

Eu zic ca tr sa te duci in fiecare zi la scoala infara de weekend