| blackcat99 a întrebat:

In scoala altfel profesorii pot pune note?

Răspuns Câştigător
| JamilaGizeh a răspuns:

Nu se preda, nu se asculta, nu se dau note!

| Roses a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Practic, cea mai tare saptamana de scoala din viata mea! (Nu credeam ca o sa spun vreodata asta :-))

| JamilaGizeh a răspuns (pentru Roses):

E super sa te duci la scoala fara nici un stres laughing

| Roses a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Da laughing Si putem veni la scoala imbracati cum vrem \dancing

20 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu, nu pot pune happy

Răspuns utilizator avertizat
| BeAmazing a răspuns:

Nu, dar daca lipstesti de la scoala, absentele vor fi puse la rubrica purtare tongue

| Here4u a răspuns:

Nu pentru ca sunt activitati extraculiculare.Deci nu se pun note. Atunci mai mult stai...

| ixStronger a răspuns:

Nu

| ony27 a răspuns:

Nu.Pentru ca scoala altfel este o saptamana in care elevi practica si propun activitati scolare si alt fel de activitati.

Răspuns utilizator avertizat
| grandsoft a răspuns:

Se pun decat absente in rubrica de la purtare, in orice activitare care o faci profesorul va face prezenta!

| ade1997 a răspuns:

Se pun doar absente.smug

| MetalliFreack a răspuns:

Nu. Nu se dau note si nu se fac ore, doar activitati. Dar se pun absente happy
Fundita?

| Roses a răspuns (pentru MetalliFreack):

Mi se pare ca da, daca nu vii la scoala.