| MrsDeee a întrebat:

Dacă pentru 2 săptămâni - o lună renunț la prăjeli, pâine și dulciuri, când o încep din nou să mănânc cum să le introduc astfel încât să nu mă îngraș din nou?

3 răspunsuri:
| moshulica a răspuns:

Indiferent de modul cum le vei introduce, consecinta va fi aceeasi: te vei ingrasa din nou (chiar ai slabit?).
Prin urmare, iti recomand sa adopti calea si modalitatea cele mai placute tie.

| Mimo2 a răspuns:

Sunteti dependenti de prajeli? laughing

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Da o să te îngrași la loc știu din experiența, cel mai bine e că 3-4 luni să ții dieta aia iar după o să te obișnuiești așa și o sa te menții, cel puțin la mine așa sa întâmplat și chiar și în ziua de azi nu prea fac mișcare (mai deloc) și nu sunt gras nici măcar puțin plinuț. Piele și os de mine, mult noroc!