| RawGrey a întrebat:

Dacă sunt pe profil Filologie și vreau să mă transfer pe Mate-Info, care sunt condițiile? Ultimul admis pe Mate-Info a avut media 8.98 iar eu am avut tot atât, dar m-a luat cu câteva sutimi la media din gimnaziu și asta a făcut diferența. Sunt in a 9-a și aș vrea să mă transfer din semestrul 2, se poate? La ce trebuie să dau acele diferențe? Cel mai complex și corect răspuns primește fundă.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

* Vezi conditiile din ROFUIP:http://liceulbogdanvoda.files.wordpress.com/......rofuip.pdf
*In cazul aprobarii transferului, nu dai nicio diferenta dupa primul semetru al clasei a 9-a--- se fac aceleasi discipline( doar numarul de ore de matematica face diferenta intre cele doua specializari).
* De transfer sa se ocupe parintii--- esti minor.

1 răspuns:
| jorky a răspuns:

Si eu vreau sa ma mut, dar de la stiinte.Cred ca dai 5 examene(mate, info, chimie, fizica, bio)