| helloitsme222 a întrebat:

Dacă vreau sa ma mut de la liceul asta si sunt la turism la alt liceu pe profil economie la ce trebuie sa dau diferențe?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examenele de diferente se dau la materiile obligatorii care s-au facut la profilul de transfer si nu le-ai facut la actualul profil. Tu stii ce materii ai facut la actualul profil si intereseaza-te ce materii s-au facut la profilul de transfer si afli la ce trebuie sa dai diferente.

| fluture156 a răspuns:

Cam la orice transfer la alt liceu se dă ceva diferență. Mai bine ar fi să întrebi secretarul liceului. El te va lămuri cel mai bine.