| Screamo_Răzvy_1998 a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer pe alt profil dupa ce termin clasa a 9-a si raman corigent la modul mai e posibil? Vreau sa ma mut pe profesionala la estetica si igiena corpului omenesc si am auzit ca nu mai conteaza modulele de la profilul la care sunt acum, dar nu sunt sigur.

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Chiar daca nu conteaza pentru ca transferul sa fie aprobat nu trebuie sa ai restante inaintea transferului, deci succes la invatat.