| anonim_4396 a întrebat:

De ce are succes si fani desenul animat Tom si Jerry?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Pentru ca sunt cele mai vechi, cele mai frumoase, si cele mai educative desene animate destinate tuturor varstelor.

| cLeILa a răspuns:

Buna!
pai.pentru ca este foarte amzant si unele chestii, nu stiu daca ai onservat.sunt de strayegie.sunt adevarate acestea, doar ca acolo este in desen animat.
numai bine!

| JustClaudiu a răspuns:

Pentru ca astea sunt desene adevarate.Nu Ben10 si chestii cu batai.

| adorablegirl a răspuns:

Pentru ca este desenul animat al tuturor generatiilor cel mai amuzant frumos care distreza pe oricine ori cat de batran ar fi nu te plictisesti niciodata de el.

| oannna3 a răspuns:

Pentru ca nu sunt doar amuzante, dar si foarte interesante pentru cei mici si nu numai. Tom si Jerry nu are "varsta" happy Iar din punctul meu de vedere, recomand aceste desene celor mici, care sunt asa de usor de influentat. E de preferat sa le vizioneze pe acestea, decat pe cele care sunt acum date la TV, doar cele cu batai si pistoale, monstrii si criminali. Dar din pacate, si acelea au succes...