| anonim_4396 a întrebat:

Ce-i cu desenul animat tom si jerry? Cand motanul il fugareste pe soarece parca ar fi un film horror

Răspuns Câştigător
| HueyFreeman a răspuns:

La suprafata pare o animatie nevinovata, dar aca privesti mai in ansamblu ti se va parea foarte macabru, in special ultimul episod.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Film horror?
Nici pe departe!
"Tom şi Jerry", este un desen interesant, creat pentru a înveseli lumea (zic eu).

| raisa1993maria a răspuns:

Este un desen frumos, un desen al copilariei love struck nu cum sunt toate porcariile in ziua de azi

| Pricked a răspuns:

rolling on the floor
Nu este asa.
Motanul prinde soarecele, insa nu-l mananca niciodata.

| fadnox a răspuns:

Daa, ai drepatate
desenele cu tom si jerry sunt infioratoare, horror iar twillight este culmea inocentei

| SmokeyEye a răspuns:

Tom si Jerry este oficial cel mai vizionat serial din lume, din toate timpurile, de catre toate varstele.
FIlm horror? Pe ce canal te uiti? Poate este vreo versiune mai noua...laughing

| Lora1 a răspuns:

Da stiu! mereu am cosmaruri! de la desenele asta!