| SynzySanzyana a întrebat:

De ce creierul este cel mai important organ din corp? am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| Tucică a răspuns:

Deoarece de la creier porneste totul. Datorita creierului ne deosebim de animale si ne numim oameni. In concluzie, creierul este cel mai important organ din corp.

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca-i cel mai important de ce nu-l folosesti!

| danimotenel a răspuns:

Ia "Gandeste"!

| SynzySanzyana explică:

Dau funda am nevoie de ajutor cine imi raspunde corect dau funda am nevoi de maxim 2 pagini de caiet dictando mic dau funda + vot

| SynzySanzyana explică:

Cine imi va raspunde corect ii voi da funda +vot dar am nevoie de maxim doua pagini de caiet mic plizzz este urgent!