| AdiAdi2000 a întrebat:

De unde pot invata ca sa pot lua bacul peste un an, am terminat clasa a 12-a si acum l-am picat am avut ceva ghinion, nici nu prea am invatat

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Din manualele din care nu ai invatat in cei 4 ani!
"peste un an am terminat clasa a 12-a"
Fara semnele de punctuatie, asa se intelege. Alea le-ai invatat in clasele 1-4! Deci, nu e vorba de ghinion.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuoia a răspuns (pentru AdiAdi2000):

Sa te inscrii pentru ce? Pentru bacalaureat? Da, dar anul viitor. A doua oara nu se plateste.
Pentru a invata? Nu. Cauti cartile si inveti singur acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| NisipLaMare a răspuns:

Nu poti spune ca ai avut ghinion ca nu ai invatat. Poti spune ca ai avut ghinion ca nu ai castigat la Lotto pariuri etc...
L-ai picat ca nu ai invatat suficient, mai incearca. Vorbeste la secretariat despre urmatoarea etapa.

Întrebări recente