| Danyyyyy a întrebat:

Dupa ce esti in liceu la profilul filologie. ce facultati poti urma dupa? poti si jurnalism?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Da, fireste ca poti.

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Poti sa-ti alegi orice facultate avand diploma de bac.

Răspuns utilizator avertizat
| Skeletonized a răspuns:

Cu siguranta: DA! Verisoara mea (cel putin) a reusit whistling

| marius0766545433 a răspuns:

Iti propui un tel in viata si faci ceea ce trebuie ca sa-l ajungi. Daca implica si o facultate, una anume, fa-o pe aia cere iti trebuie. Sa nu cumva sa vaci o facultate de dragul de a pierde 5 ani din viata si dupa aceea sa vezi ce mai poti face cu viata ta. Cei de generatia ta vor fi in acel moment cu 5 ani inaintea ta.