| Narcis2007 a întrebat:

E mica media de 8, 80 in clasa 9a tinand cont ca sunt la cel mai bun liceu din oras la mate info intensiv?

Răspuns Câştigător
| Ramona3766 a răspuns:

Nu e mica, e chiar bine. Si eu am avut media 8, 97 pe clasa a 9-a, intr-o clasa buna. Acum am terminat clasa a 12-a cu media 9, 68. O sa vezi ca o sa iti creasca si tie. Mult succes!

11 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Da, e destul de mica. Intr-a 12-a cat vei avea, 7, 50?

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @narcis2007. În opinia mea ce ai în cap contează mai mult decât o medie.
O seară cu zâmbet să ai!

| babyblue a răspuns:

Chair atat de tare iti pasa de ce zic unii?
In primul rand trebuie sa fii tu multumit sufleteste.
Anywat. felicitari(e o medie buna).

| haifisch a răspuns:

Nu iti face probleme din cauza mediei. Daca ai de gand sa dai la o facultate buna, n-o sa ai nevoie de media din liceu. Sau e doar pentru ego-ul tau? tongue

| Narcis2007 explică:

In a 8a credeam ca la liceu nu mai conteaza media...am aflat cu ceva tim in urma ca la admiterea la facultate e 25%...eu sunt aproape sigur ca intru la facultate(fara plata) dar totusi sa fie cat mai mare sa fie sigur

| bebetho a răspuns:

Nu contează media, contează ce ai în creieraş.

| mefree2fly a răspuns:

Nu e mica chiar deloc. La liceu e foarte bine happy

| ziper94 a răspuns:

Cam da thinking
Se poate si mai bine daca inveti laughing
Dar asta e happy
Eu am media 8, 50... la cel mai bun liceu din judet la mate info.

| 사람 a răspuns:

Nu e mica deloc la liceu nu iei numai 10 e f bine 8, 80 si mai ales la un liceu greuhappy

| capsunik13anca a răspuns:

Da este daca e cel mai bun liceu din orasul tau...ar trebui sa fie mai mare macar de 9, 50 de genu asta. funda?

| ana_9377 a răspuns:

Nu nu este mica este cel mai bun liceu este o medie foarte buna.